Неймовірно задоволена, що обрала цю автошколу. Інструктори — компетентні й терплячі, викладач з теорії пояснює все зрозуміло, адміністрація у будь-який момент на зв’язку та готова допомогти вирішити всі питання.
Скажу відразу, я все здав у МРЕВ з першого разу і теорію, і практику, чесно без будь-яких додаткових проплат або конвертів, завдяки тим знанням, які я отримав у цій школі.
Сподобалось навчання, особливо теорія, доступно , ясно, з чіткими роз’ясненнями.Рекомендую для навчання.Інструктор Сергій Іванович адекватний, врівноважений, що має велике значення коли їдеш вперше за кермом.Дякую за роботу всім
Обирала школу за рекомендацією друзів і не пожалкувала, теоретична частина послідовна, логічна, із постійним зворотнім зв’язком. Зручний сайт школи із статистикою навчання, білетами, темами. Можливість навчатися онлайн це дуже зручно. Дякую!
Автошколу “ШЕЛБІ” буду рекомендувати всім друзям і знайомим. Величезне дякую всім викладачам автошколи за знання та бажання допомогти. Окремо хочу виділити інструктора Сергія Івановича – професіонал своєї справи, з безмежним терпінням. АВТОШКОЛА “ШЕЛБІ” перевершила мої очікування, 10 з 10.
Хочу оставить свой честный отзыв. Как только пришла в автошколу была неуверенность в себе и думала что все пропало. Но когда начала обучение то поняла что все проще чем кажется, особенно если преподаватель и инструктор с тобой на одной волне. В итоге все получилось и я получила заветные права. Хочу порекомендовать всем эту автошколу потому что здесь работают люди которые всегда подскажут и помогут в любой ситуации. Огромное спасибо что вселили в меня уверенность в себе, знания, умение ориентироватся в разных ситуациях и теперь я самостоятельно без страха вожу машину
Даже тішить можливість відвідувати практичні зананяття, маючи водійське посвідчення, задля покращення практичних навичок та отримання досвіду. Зміг освоїти більш складні маршрути та адаптуватись до складних ситуацій. Адміністрація відповідала оперативно, інструктор кваліфікований та легкий у спілкуванні. Автомобілі автошкола подає хороші, чисті та пристосовані для комфортної поїздки.
Добрий день, Ілона. Для керування транспортними засобами категорії В на момент закінчення теоретичного курсу навчання повинно виповнитись 18 років. Тобто приступити до навчання можно до 18 років.
Дякую за навчання в автошколі. Особливо хочеться відзначити інструктора Сергія Івановича. Досвідчений,спокійний і врівноважений,добре пояснює,з ним на одній хвилі,підкаже і допоможе. Особливо це важливо при різних ситуаціях на дорозі. Щиро дякую!
Мені дуже сподобалося навчання в цій автошколі все доступно і легко. Склала іспит з першого разу без проблем! Виявляється це можливо, завдяки класному викладачу і класній команді! Буду рекомендувати своїм знайомим!
Хотела написать отдельно за инструктора Сергее Ивановича ,человек на своем месте ,с ним чувствовала себя очень комфортно,с большим терпением объясняет все ,не знаю как теперь с ним попрощаться )не валит и не вытягивает деньги.Обьясняет все до мелочей,так что поймет любой )Так же хотела написать за второго инструктора Максима настоятельно не рекомендую к нему идти,хам ,ничему не учит ,ему все равно как вы ездите главное уроков больше брать.Школа прекрасна ,экзамен сдала сама с первого раза ,но вот инструктор Максим все впечатление испортил.Кто будет идти учиться только к Сергею Ивановичу не пожалеет
Дуже задоволена отриманими знаннями! Зручний графік навчання, доступно подана інформація ( щоб було зрозуміло, та не перенавантажувало, бо вчити дійсно багато, особливо з нуля, як я). А інструктор Сергій Іванович – то взагалі любов! Дуже спокійна, врівноважена людина, ніколи не підвищував голос, завжди допомагав, підказував. Одним словом, водійське посвідчення я отримала, і не жалкую, що обрала саме цю школу:)
Дякую автошколі «Shelby “ за отримані знання. Відмінні викладачі теорії та практики. Особливо дякую інструктору Максиму. По питанням, які виникали в ході навчання, адміністрація автошколи жодного разу не відмовила, йшли назустріч і з розумінням.
Викладач з теорії найкращий, не давав занудьгувати на заняттях, все чітко і ясно пояснював, здав з першого разу! Обов’язково буду рекомендувати своїм друзям та знайомим!
Автошкола ” Шелбі ” – супер школа ! Буду рекомендувати всім знайомим та друзям ! Гарний професійний колектив, гнучкий графік занять . Хочу окремо подякувати викладачу Романюха Олегу Валерійовичу ,інструктору Белецкому Максіму Анатолійовичу – справжні професіонали ! Дякую адміністрації за консультації та порозуміння за такий гарний професійний колектив. Отримала задоволення від навчання . Рекомендую !!!
Дякую автошколі «Shelby “ в цій школі дуже чудовий викладач по теорії Олег Валерійович все зрозуміло пояснює, дуже цікаво в нього на уроках, я здала іспит по теорії з першого разу сама і відповіла на всі запитання вірно це я вважаю завдяки старанням викладача. Я не жалкую що обрала саме цю школу і дуже задоволена. Дякую!!!
Обрала автошколу “Shelby” для практичних занять і жодного разу не пожалкувала. Велике дякую інструктору Сергію Івановичу – Ви професіонал своєї справи. Заняття завжди проходили спокійно та без нервів, що дуже важливо для новачка за кермом, також дякую за корисні поради та знання, що Ви передаєте своїм учням, які я тепер буду застосовувати як водій!)
хочу подякувати Вам за професійне навчання. Я здала обидва іспити з першого разу. Автошкола «Шелбі» – найкращий вибір❤️ окрема подяка інструктору, Сергію Івановичу Мартинюку, за 15 годин я змогла дійти до гарного рівня, та здала екзамен всього з однією помилкою, і то це тільки через те, що я нервувала і знала, що роблю помилку свідомо 😄🙈 ще раз Вам дуже вдячна)
Хочу подякувати за інструктора Мартинюк а Сергія Івановича! Людина – професіонал! Пояснює доступно ! Надає впевненості в своїх силах! Процвітання та здоров’я вам , Сергію Івановичу❤️
Задоволена автошколою. Викладач теорії Олег Валерійович дуже детально все пояснює, відповідає на запитання, з гумором та розумінням відноситься до курсантів. Дуже зручно, що можна вибрати навчальне відділення поряд з домом або роботою, обрати зручний час для навчань.
Пройшла теоретичне навчання з теорії, все дуже сподобалось. Викладач Олег Валерійович найкращий! Все, що до було незрозуміло, після його пояснення здається таким елементарним. Дякую!
Дуже задоволена викладачем Олегом Володимировичем!!! Доступно пояснює інформацію яку закріплює прикладами, відео уроками!!! На теорію ходжу з задоволенням !!!
Навчання в автошколі доволі доступне, зрозуміле та по особливому цікаве. Окремо, варто відзначити викладача Олега Валерійовича, який надавав пояснення на всі незрозумілі питання та задачі, його поради дуже важливі на майбутнє!
Нещодавно пройшов навчання в автошколі “Shelby”. Протягом місяця для нашої групи проводив заняття Олег Валерійович. Дуже щирий, веселий, компетентний наставник. Нам на прикладах цікаво пояснював теоретичні моменти які можуть статися під час водіння. Особливо запамʼяталися уроки з ретельним підходом до кожного студента. Усі, хто планують опанувати навички водіння – раджу приходити саме в автошколу “Shelby”. Залишитесь задоволеними)
21 група
Навчання теорії проходило з легкістю та задоволенням! 👍Приємні, ввічливі та досвідчені працівники, віддані своїй роботі на всі 100%. Хочу висловити свою подяку працівникам цієї автошколи за індивідуальний підхід до кожного учня та розуміння. Дякую, та приділяю особливу увагу своєму викладачу теорії Олегу Валерійовичу, Ви справжній професіонал, Ви гарний викладач,а я надіюсь ,що ми гарні учні!) Дякую!)
Велика подяка інструктору з водіння – Юрію Анатолійовичу за отриманні знання та навички. Заняття проходили комфортно та час летів непомітно навіть в дику спеку завдяки професіоналізму, почуттю гумору, підтримці та людяності інструктора. Це людина,яка запамʼятається з теплом на все життя!
Проходила в школі лише практичне навчання. Ця школа має нижчу ціну за навчання по місту порівнянно з іншими, через цей критерій в першу чергу і обрала, але не пригадала із якістю навчання також. Адміністрація і менеджери приємні, ввічливі і вчасно заповнюють необхідні дані в базі (ніби очевидно, але всюди так). Практичні заняття на автоматі проводив Сергій Іванович Мартинов. На момент мого навчання (осінь 2024) в школі була лише 1 машина автомат, планується поповнення автопарку. Це єдиний недолік, що 1 машина і 1 інструктор, і складнувато знайти час щоб швидко навчитись. Проте заняття в спокійній атмосфері, Сергій Іванович має досвід викладання 26 років, дуже добрий, досвідчений і спокійний (роблю на цьому акцент, бо сама боялась що буде злий крикучий вчитель). Можете бути спокійні, вас всьому навчать без крику, спокійно і послідовно. Склала екзамен з 2 спроби, але причиною була випадковість на дорозі і моя неуважність. готовність до екзамену після завершення школи достатньо висока щоб здати з 1 спроби. Дякую школі і Сергію Івановичу!
Школу обрала через те, що була можливість навчатися дистанційно. Якістю наданих матеріалів для опанування теорії була задоволена повністю. Теоретичну частину здала з першої спроби. На практику потрапила до Юрія Анатолійовича. Велика шана і подяка йому за велике терпіння під час навчання. Прийшла вчитися “з нуля” ще й на автомобіль з механічною коробкою передач. Дуже переймалася, але, як виявилося, марно. Справжній талант інструктора навчати допоміг опанувати ази водіння, а гумор та оптимізм наставника зробили уроки веселими та невимушеними. Бажаю школі подальшого розвитку, а Юрію Анатолійовичу здоров’я , успіхів та гарного настрою.
Хочу подякувати інструктору Сергію Івановичу , прийшла до нього після 6 невдалих спроб скласти практичний іспит , він дуже мʼяко і дуже інформаційно пояснив помилки , навчив відчувати машину , показав як правильно виконувати всі правила дорожнього руху і завдяки йому я склала іспит в МВС )
Рекомендую эту автошколу — из четырёх, куда я обращался, только здесь пошли навстречу и помогли сменить категорию с автомата на механику.
Отдельная благодарность инструктору Юрию Анатольевичу: он очень чётко, понятно и терпеливо объяснял все тонкости, которые я не знал или не понимал. Занятия проходили легко и незаметно — не было ощущения, что я учусь, скорее, будто провожу время с хорошим товарищем. Экзамен сдал с первого раза.
Хочу висловити свою щиру подяку Юрію Анатолійовичу за неймовірно тепле та людяне навчання водінню. Це інструктор, який з першої хвилини створює відчуття спокою й довіри. Він усе пояснює настільки просто, зрозуміло й доброзичливо, що будь-який страх за кермом зникає сам по собі.
Юрій Анатолійович завжди підтримував, вселяв упевненість і ніколи не підвищував голос — навпаки, вмів заспокоїти, підбадьорити і дати відчути, що все вийде. Завдяки його терпінню, теплу та справжньому бажанню навчити я полюбила водіння і повірила у свої сили.
Щиро дякую за професіоналізм, уважність і людяність. Це саме той інструктор, якого хочеться рекомендувати від усього серця.
Склала іспити з першого разу! Дякую ❤️
46 Responses
Неймовірно задоволена, що обрала цю автошколу. Інструктори — компетентні й терплячі, викладач з теорії пояснює все зрозуміло, адміністрація у будь-який момент на зв’язку та готова допомогти вирішити всі питання.
Скажу відразу, я все здав у МРЕВ з першого разу і теорію, і практику, чесно без будь-яких додаткових проплат або конвертів, завдяки тим знанням, які я отримав у цій школі.
Я обрала школу випадково. І не пожаліла жодного разу 1. Найкраща теоретична підготовка: послідовна, вичерпна.
Сподобалось навчання, особливо теорія, доступно , ясно, з чіткими роз’ясненнями.Рекомендую для навчання.Інструктор Сергій Іванович адекватний, врівноважений, що має велике значення коли їдеш вперше за кермом.Дякую за роботу всім
Обирала школу за рекомендацією друзів і не пожалкувала, теоретична частина послідовна, логічна, із постійним зворотнім зв’язком. Зручний сайт школи із статистикою навчання, білетами, темами. Можливість навчатися онлайн це дуже зручно. Дякую!
Дякуємо, що обрали нашу автошколу.
Автошколу “ШЕЛБІ” буду рекомендувати всім друзям і знайомим. Величезне дякую всім викладачам автошколи за знання та бажання допомогти. Окремо хочу виділити інструктора Сергія Івановича – професіонал своєї справи, з безмежним терпінням. АВТОШКОЛА “ШЕЛБІ” перевершила мої очікування, 10 з 10.
Хочу оставить свой честный отзыв. Как только пришла в автошколу была неуверенность в себе и думала что все пропало. Но когда начала обучение то поняла что все проще чем кажется, особенно если преподаватель и инструктор с тобой на одной волне. В итоге все получилось и я получила заветные права. Хочу порекомендовать всем эту автошколу потому что здесь работают люди которые всегда подскажут и помогут в любой ситуации. Огромное спасибо что вселили в меня уверенность в себе, знания, умение ориентироватся в разных ситуациях и теперь я самостоятельно без страха вожу машину
Рекомендую цю автошколу, гарантована доступність викладенного теоретичного матеріалу, якісні уроки по керуванню транспортними засобами.
Даже тішить можливість відвідувати практичні зананяття, маючи водійське посвідчення, задля покращення практичних навичок та отримання досвіду. Зміг освоїти більш складні маршрути та адаптуватись до складних ситуацій. Адміністрація відповідала оперативно, інструктор кваліфікований та легкий у спілкуванні. Автомобілі автошкола подає хороші, чисті та пристосовані для комфортної поїздки.
швидко, якісно, не дорого
Нормальна школа. Тут реально навчають а не просто дають тести
Зачем указывать, что можно пройти обучение до 18 лет и отказывать по факту?!!!!
Просто дно.
Добрий день, Ілона. Для керування транспортними засобами категорії В на момент закінчення теоретичного курсу навчання повинно виповнитись 18 років. Тобто приступити до навчання можно до 18 років.
Дякую за навчання в автошколі. Особливо хочеться відзначити інструктора Сергія Івановича. Досвідчений,спокійний і врівноважений,добре пояснює,з ним на одній хвилі,підкаже і допоможе. Особливо це важливо при різних ситуаціях на дорозі. Щиро дякую!
Мені дуже сподобалося навчання в цій автошколі все доступно і легко. Склала іспит з першого разу без проблем! Виявляється це можливо, завдяки класному викладачу і класній команді! Буду рекомендувати своїм знайомим!
Хотела написать отдельно за инструктора Сергее Ивановича ,человек на своем месте ,с ним чувствовала себя очень комфортно,с большим терпением объясняет все ,не знаю как теперь с ним попрощаться )не валит и не вытягивает деньги.Обьясняет все до мелочей,так что поймет любой )Так же хотела написать за второго инструктора Максима настоятельно не рекомендую к нему идти,хам ,ничему не учит ,ему все равно как вы ездите главное уроков больше брать.Школа прекрасна ,экзамен сдала сама с первого раза ,но вот инструктор Максим все впечатление испортил.Кто будет идти учиться только к Сергею Ивановичу не пожалеет
Дуже задоволена отриманими знаннями! Зручний графік навчання, доступно подана інформація ( щоб було зрозуміло, та не перенавантажувало, бо вчити дійсно багато, особливо з нуля, як я). А інструктор Сергій Іванович – то взагалі любов! Дуже спокійна, врівноважена людина, ніколи не підвищував голос, завжди допомагав, підказував. Одним словом, водійське посвідчення я отримала, і не жалкую, що обрала саме цю школу:)
Дякуємо 😊
Дякую автошколі «Shelby “ за отримані знання. Відмінні викладачі теорії та практики. Особливо дякую інструктору Максиму. По питанням, які виникали в ході навчання, адміністрація автошколи жодного разу не відмовила, йшли назустріч і з розумінням.
Дякуємо,🥹
Викладач з теорії найкращий, не давав занудьгувати на заняттях, все чітко і ясно пояснював, здав з першого разу! Обов’язково буду рекомендувати своїм друзям та знайомим!
Автошкола ” Шелбі ” – супер школа ! Буду рекомендувати всім знайомим та друзям ! Гарний професійний колектив, гнучкий графік занять . Хочу окремо подякувати викладачу Романюха Олегу Валерійовичу ,інструктору Белецкому Максіму Анатолійовичу – справжні професіонали ! Дякую адміністрації за консультації та порозуміння за такий гарний професійний колектив. Отримала задоволення від навчання . Рекомендую !!!
Дякую автошколі «Shelby “ в цій школі дуже чудовий викладач по теорії Олег Валерійович все зрозуміло пояснює, дуже цікаво в нього на уроках, я здала іспит по теорії з першого разу сама і відповіла на всі запитання вірно це я вважаю завдяки старанням викладача. Я не жалкую що обрала саме цю школу і дуже задоволена. Дякую!!!
Величезне дякую Сергію Івановичу за професіоналізм, людяність та неймовірну енергетику, яка дає впевненість під час іспиту
Обрала автошколу “Shelby” для практичних занять і жодного разу не пожалкувала. Велике дякую інструктору Сергію Івановичу – Ви професіонал своєї справи. Заняття завжди проходили спокійно та без нервів, що дуже важливо для новачка за кермом, також дякую за корисні поради та знання, що Ви передаєте своїм учням, які я тепер буду застосовувати як водій!)
хочу подякувати Вам за професійне навчання. Я здала обидва іспити з першого разу. Автошкола «Шелбі» – найкращий вибір❤️ окрема подяка інструктору, Сергію Івановичу Мартинюку, за 15 годин я змогла дійти до гарного рівня, та здала екзамен всього з однією помилкою, і то це тільки через те, що я нервувала і знала, що роблю помилку свідомо 😄🙈 ще раз Вам дуже вдячна)
Хочу подякувати за інструктора Мартинюк а Сергія Івановича! Людина – професіонал! Пояснює доступно ! Надає впевненості в своїх силах! Процвітання та здоров’я вам , Сергію Івановичу❤️
Задоволена автошколою. Викладач теорії Олег Валерійович дуже детально все пояснює, відповідає на запитання, з гумором та розумінням відноситься до курсантів. Дуже зручно, що можна вибрати навчальне відділення поряд з домом або роботою, обрати зручний час для навчань.
Пройшла теоретичне навчання з теорії, все дуже сподобалось. Викладач Олег Валерійович найкращий! Все, що до було незрозуміло, після його пояснення здається таким елементарним. Дякую!
Дуже задоволена викладачем Олегом Володимировичем!!! Доступно пояснює інформацію яку закріплює прикладами, відео уроками!!! На теорію ходжу з задоволенням !!!
Навчання в автошколі доволі доступне, зрозуміле та по особливому цікаве. Окремо, варто відзначити викладача Олега Валерійовича, який надавав пояснення на всі незрозумілі питання та задачі, його поради дуже важливі на майбутнє!
Здала теорію з першого разу, все завдяки Олегу Валерійовичу, викладачу з теорії!
Нещодавно пройшов навчання в автошколі “Shelby”. Протягом місяця для нашої групи проводив заняття Олег Валерійович. Дуже щирий, веселий, компетентний наставник. Нам на прикладах цікаво пояснював теоретичні моменти які можуть статися під час водіння. Особливо запамʼяталися уроки з ретельним підходом до кожного студента. Усі, хто планують опанувати навички водіння – раджу приходити саме в автошколу “Shelby”. Залишитесь задоволеними)
21 група
Дуже вдячна інструктору з водіння Сергію Івановичу ! Професіонал своєї справи та приємна людина ! Рекомендую 🙂
Навчання теорії проходило з легкістю та задоволенням! 👍Приємні, ввічливі та досвідчені працівники, віддані своїй роботі на всі 100%. Хочу висловити свою подяку працівникам цієї автошколи за індивідуальний підхід до кожного учня та розуміння. Дякую, та приділяю особливу увагу своєму викладачу теорії Олегу Валерійовичу, Ви справжній професіонал, Ви гарний викладач,а я надіюсь ,що ми гарні учні!) Дякую!)
Велика подяка інструктору з водіння – Юрію Анатолійовичу за отриманні знання та навички. Заняття проходили комфортно та час летів непомітно навіть в дику спеку завдяки професіоналізму, почуттю гумору, підтримці та людяності інструктора. Це людина,яка запамʼятається з теплом на все життя!
Проходила в школі лише практичне навчання. Ця школа має нижчу ціну за навчання по місту порівнянно з іншими, через цей критерій в першу чергу і обрала, але не пригадала із якістю навчання також. Адміністрація і менеджери приємні, ввічливі і вчасно заповнюють необхідні дані в базі (ніби очевидно, але всюди так). Практичні заняття на автоматі проводив Сергій Іванович Мартинов. На момент мого навчання (осінь 2024) в школі була лише 1 машина автомат, планується поповнення автопарку. Це єдиний недолік, що 1 машина і 1 інструктор, і складнувато знайти час щоб швидко навчитись. Проте заняття в спокійній атмосфері, Сергій Іванович має досвід викладання 26 років, дуже добрий, досвідчений і спокійний (роблю на цьому акцент, бо сама боялась що буде злий крикучий вчитель). Можете бути спокійні, вас всьому навчать без крику, спокійно і послідовно. Склала екзамен з 2 спроби, але причиною була випадковість на дорозі і моя неуважність. готовність до екзамену після завершення школи достатньо висока щоб здати з 1 спроби. Дякую школі і Сергію Івановичу!
Школу обрала через те, що була можливість навчатися дистанційно. Якістю наданих матеріалів для опанування теорії була задоволена повністю. Теоретичну частину здала з першої спроби. На практику потрапила до Юрія Анатолійовича. Велика шана і подяка йому за велике терпіння під час навчання. Прийшла вчитися “з нуля” ще й на автомобіль з механічною коробкою передач. Дуже переймалася, але, як виявилося, марно. Справжній талант інструктора навчати допоміг опанувати ази водіння, а гумор та оптимізм наставника зробили уроки веселими та невимушеними. Бажаю школі подальшого розвитку, а Юрію Анатолійовичу здоров’я , успіхів та гарного настрою.
Хочу подякувати інструктору Сергію Івановичу , прийшла до нього після 6 невдалих спроб скласти практичний іспит , він дуже мʼяко і дуже інформаційно пояснив помилки , навчив відчувати машину , показав як правильно виконувати всі правила дорожнього руху і завдяки йому я склала іспит в МВС )
Блок на сайті для замовлення зворотнього дзвінка видає помилку
Дякуємо за повідомлення. Працюємо над цією помилкою!
clr3fh
Рекомендую эту автошколу — из четырёх, куда я обращался, только здесь пошли навстречу и помогли сменить категорию с автомата на механику.
Отдельная благодарность инструктору Юрию Анатольевичу: он очень чётко, понятно и терпеливо объяснял все тонкости, которые я не знал или не понимал. Занятия проходили легко и незаметно — не было ощущения, что я учусь, скорее, будто провожу время с хорошим товарищем. Экзамен сдал с первого раза.
Хочу висловити свою щиру подяку Юрію Анатолійовичу за неймовірно тепле та людяне навчання водінню. Це інструктор, який з першої хвилини створює відчуття спокою й довіри. Він усе пояснює настільки просто, зрозуміло й доброзичливо, що будь-який страх за кермом зникає сам по собі.
Юрій Анатолійович завжди підтримував, вселяв упевненість і ніколи не підвищував голос — навпаки, вмів заспокоїти, підбадьорити і дати відчути, що все вийде. Завдяки його терпінню, теплу та справжньому бажанню навчити я полюбила водіння і повірила у свої сили.
Щиро дякую за професіоналізм, уважність і людяність. Це саме той інструктор, якого хочеться рекомендувати від усього серця.
Склала іспити з першого разу! Дякую ❤️
console.log(“Hello”)